Quinton Laboratories Sea Plasma Isotonic (30 x 10 ml)

Quinton Laboratories Sea Plasma Isotonic (30 x  10 ml)
30 ampulí po 10 ml Sea Plasma - nasazuje se po 2 - 3 týdnech užívání Qunton Hypertonic jako udržovací doplněk stravy

Více informací


900,00 Kč vč. DPH

Popis:

Přípravek s mořskou plazmou Quinton isotonic.

Vyrábí se z mořské vody 10 metrů nad dnem a 30 metrů od povrchu (zóna sluneční průniku) v oblastech uvedených René Quintonem již od roku 1904.Práce na Université Internationale de la Mer (Universita v Nice) prokázaly význam těchto míst, a to jak v oblasti bezpečnosti tak v originalitě pro produktovou čistotu.

Při zpracování je používána chladná mikrofiltrace, koncentrace původního hypertonického roztoku snížena na izotonický smícháním s přesným poměrem s pramenitou vodou. Baleno v blistrech v absolutně sterilních podmínkách – třída 100 (Evropský lékopis).

Pitné ampule Quinton Isotonic jsou připravovány ve sterilním prostředí bez kontaktu s kovy, bez zvýšení teplot a zcela přesně podle původního protokolu fyziologa a biologa René Quintona.

Mořská voda tímto zpracováním vždy zachovává svou molekulární rovnováhu.

SLOŽENÍ:

Přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, koncentrace snížena na roztok izotonický (9 ‰) s pramenitou vodou – bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.).

VLASTNOSTI:

Celkové minerální složení je kvalitativně shodné s extracelulárními tekutinami (vnitřní prostředí).

Přírodní roztok izotonický.

Vlastnosti:

Pomáhá výrazně k správné buněčná výživě a vzájemné komunikaci jednotlivých buněk.

Regulátor homeostázy

Rehydratace – zcela přírodní, účinná a rychlá

Výživa buněk přes extracelulární tekutiny.

Změna vnitřního prostředí těla k normálu ( Pasteur řekl na smrtelné posteli ” Bakterie jsou nic, terén je všechno” což celý život tvrdil jeho odpůrce Antoine Béchamp)

KONTRAINDIKACE:

žádné

NEŽÁDOUCÍ REAKCE:

žádné

 

Vzhledem k metodě použité při jeho přípravě nápoj Drinkable QUINTION Isotonic vždy zachovává molekulární rovnováhu a svůj charakter „symbiotického prostředí“ – zcela PŘÍRODNÍ mořské vody (plasmy). Právě v tomto prostředí, kde musíme hledat počátky veškerého života na Zemi, tj. v izotonické mořské vodě, se poprvé objevily živé organismy. René Quinton napsal, že „organismus je skutečným živoucím mořským akváriem“.

VLASTNOSTI: BUNĚČNÁ DETOXIKACE. Vzhledem k obsahu mikroskopických iontových živin mořského původu jakož i vzhledem k tomu, že přípravek zachovává stejné proporce minerálů, jaké nalezneme v našem organismu, udržuje obsah ampulí QUINTON Isotonicrovnovážnou buněčnou výživu

Za optimální dávku lze považovat užívání jedené až šesti ampulí denně.